Huawei Y7 2019 etui

Ranking etui na Huawei Y7 2019

Szukając etui na Huawei Y7 2019, często stajemy przed trudnym wyborem i możemy zgubić się pośród rozmaitych propozycji. Odpowiednie zabezpieczenie telefonu jest jednak kwestią kluczową, dlatego warto poświęcić chwilę na sprawdzenie wszelkich oferowanych rozwiązań. Wśród dostępnych na rynku pokrowców każdy znajdzie coś dla siebie. Jakie są najpopularniejsze i zarazem najlepsze etui na Huawei Y7 2019? Oto 4 naprawdę ciekawe propozycje.

https://www.etuo.pl/etui-huawei-y7-2019

Miejsce 4 - coś dla miłośników designu

Stylowa grafika w etui na telefon Fantastic Case - fraktal potrafi przyciągnąć uwagę, ale zachwyca również funkcjonalnością. W tym pokrowcu zastosowane nieco dłuższe ranty, dzięki czemu etui trzyma się wprost doskonale i zarazem chroni także ekran przy uderzeniu w łaską powierzchnię. Całość jest bardzo prosta w czyszczeniu i można ją szybko zdjąć albo założyć. Gdy chodzi o smartfon Huawei Y7 2019, etui takie jak to, będzie idealnym rozwiązaniem dla ludzi ceniących sobie styl i praktyczność.

https://www.etuo.pl/huawei-y7-2019-etui-na-telefon-fantastic-case-fraktal.html
https://www.etuo.pl/etui-huawei-y7-2019-fantastic-case

Miejsce 3 - dla każdego coś słodkiego

Huawei Y7 (2019) - etui na telefon Aluminum Fantastic - tabliczka czekolady to kolejna propozycja tym razem skierowana dla ludzi uwielbiających słodycze oraz ceniących sobie bezpieczeństwo. To etui na telefon doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji. Z zewnątrz pokryto je aluminiową płytką, która wzmacnia całą konstrukcję i sprawia, że obudowa doskonale leży w dłoni. Obudowę wykonano przy użyciu trzech różnych tworzyw, dzięki czemu doskonale amortyzuje ona upadki i ochroni nasz Huawei Y7 2019 przed pęknięciem lub zarysowaniem. Smakowita grafika na obudowie to prawdziwa wisienka na torcie.

https://www.etuo.pl/etui-huawei-y7-2019-etuo-aluminum-fantastic

Miejsce 2 - Coś dla wielbicieli tradycji

Etui na Huawei Y7 Wallet Book Fantastic - czarna łowicka wycinanka nie tylko wspaniałe nawiązuje do regionalnych tradycji, ale również chroni nasz smartfon praktycznie z każdej strony i ułatwia korzystanie z niego nawet w niesprzyjających warunkach. Matowy nadruk jest nieścieralny, dzięki czemu pokrowiec długo zachowa elegancki wygląd. Ten pokrowiec na Huawei Y7 2019 również doskonale trzyma się w dłoni, a dzięki jego strukturze możemy mieć pewność, że łatwo nam się nie wyślizgnie.

https://www.etuo.pl/huawei-y7-2019-etui-na-telefon-wallet-book-fantastic-czarna-lowicka-wycinanka.html
https://www.etuo.pl/etui-huawei-y7-2019-etuo-wallet-book-fantastic

Miejsce 1 - Klasyka w formacie premium

Oto zwycięzca rankingu, czyli etui na telefon Wood Case - orzech amerykański. Żaden z użytkowników smartfona Huawei Y7 2019 nie mógłby sobie wymarzyć lepszego zabezpieczenia telefonu. Ten pokrowiec wykonano z połączenia plastiku i utwardzonej gumy silikonowej. Dzięki temu tył smartfona i jego boki są należycie usztywnione i chronione przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi. Zewnętrzna część tylnej obudowy pokryto cieniutką warstwą drewna, co sprawia, że ma ona delikatną i naturalną strukturę, która kontrastuje tu doskonale z pełną funkcjonalnością i wysoką wytrzymałością na wszelkiego typu uszkodzenia.

https://www.etuo.pl/huawei-y7-2019-etui-na-telefon-wood-case-orzech-amerykanski.html
https://www.etuo.pl/etui-huawei-y7-2019-wood-case