Etui samsung galaxy s10

Najlepsze etui na Samsung Galaxy S10

Wszyscy użytkownicy smartfonów doskonale wiedzą, że aby móc przez długi czas korzystać z telefonu należy odpowiednio go chronić. Nieoczekiwany upadek telefonu, wypadnięcie z ręki czy nawet nieumyślne uderzenie o coś może doprowadzić do tego, że nasz telefon ulegnie trwałym uszkodzeniom. Nie chodzi tylko o rozbicie ekranu telefonu, który jest obecnie najpopularniejszym uszkodzeniem we wszystkich smartfonach, ale przede wszystkim awarie wewnątrz telefonu, które mogą doprowadzić do całkowitego zepsucia urządzenia. Dlatego tak ważne jest, aby swój telefon odpowiednio ochronić. Z tego powodu na rynku mamy coraz większy wybór różnorodnych etui na telefon, które nie tylko zapobiegną zniszczeniu naszego smartfona, ale także mogą uatrakcyjnić jego wygląd. Poniżej przedstawiamy najlepsze naszym zdaniem etui na smartfon Samsung Galaxy S10. Zaczynamy!

https://www.etuo.pl/etui-samsung-galaxy-s10

1. Samsung Galaxy S10 – etui na telefon Forcell Slim Flexi – czarny

To najbardziej klasyczne etui Samsung Galaxy S10, a zarazem najbardziej chroniące nasz telefon. Etui posiada klapkę, która chroni ekran naszego telefonu nie tylko przed rozbiciem, ale także porysowaniem. To ostatnie szczególnie ważne jest w przypadku kobiet, które telefon noszą w torebce wraz z różnymi przedmiotami np. kluczami. Ten pokrowiec na telefon jest wykonany z czarnej eko skóry – elegancki i ponadczasowy design sprawia, że sprawdzi się świetnie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Świetnie sprawdzi się w przypadku ochrony służbowego telefonu, tworząc profesjonalny wizerunek na spotkaniach biznesowych.

https://www.etuo.pl/samsung-galaxy-s10-etui-na-telefon-forcell-slim-flexi-czarny.html

2. Samsung Galaxy S10 – etui na telefon Crystal cover – przezroczyste

Jeśli chodzi o Samsung Galaxy S10, etui może być również zupełnie minimalistyczne i nieingerujące w wygląd samego telefonu. To etui wykonane jest z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o najmniejsze detale i komfort użytkowania – sztywna płytka PC oraz elastyczne TPU na bokach zapewnia maksymalną ochronę telefonu. Odpowiednie zaślepki na złącza i nakładki na klawisze chronią przed zabrudzeniem oraz zniszczeniem przy jednoczesnej wygodzie z ich korzystania.

https://www.etuo.pl/samsung-galaxy-s10-etui-na-telefon-crystal-cover-przezroczyste.html

3. Samsung Galaxy S10 – obudowa Wallet Book z własnym nadrukiem

Indywidualiści na pewno docenią możliwość samodzielnego zaprojektowania wzoru na etui do swojego telefonu Samsung Galaxy S10. Wystarczy wgrać swój ulubiony wzór do kreatora zamówienia i gotowe – możemy cieszyć się zdjęciem z wakacji czy innym nadrukiem podczas codziennego korzystania z telefonu. Jeśli chodzi o samo etui, to jest to pokrowiec książkowy z zapięciem na magnes. Klapka chroni ekran telefonu przed zabrudzeniem, zniszczeniem czy porysowaniem. Sam pokrowiec idealnie przylega do telefonu, ochraniając jego obudowę. W środku pokrowca znajduje się również miejsce na dokumenty. Całe etui można również złożyć w praktyczną podstawkę i ułożyć na stole czy blacie, kiedy przykładowo oglądamy coś dłużej na telefonie.

https://www.etuo.pl/samsung-galaxy-s10-zaprojektuj-etui-wallet-book.html